CD30FD153GO3F
Mfr.Part #
CD30FD153GO3F
Datasheet
CD30FD153GO3F
Description
CAP MICA 0.015UF 2% 500V RADIAL
Stock
173
Capacitance :
0.015 µF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
500 V
Datasheets
CD30FD153GO3F
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY HYB 68UF 35V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V T/H
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 50V T/H
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 100V T/H
    CAP ALUM POLY 180UF 20% 63V T/H
    CAP ALUM POLY HYB 47UF 35V SMD
    CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V T/H
    CAP ALUM POLY 680UF 20% 25V T/H
    CAP ALUM POLY 1500UF 20% 16V T/H